InstaBIZ

Aurela Hoxha së shpejti me blog të riBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 12/10/15 |
root

Një tjetër bloggere mode do ti shtohet tregut shqiptar dhe ajo është modelja, Aurela Hoxha. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet Aurela, nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram ku thotë se “blogu i saj i ri do të marrë jetë shumë shpejt”. Modelja seksi di të vishet me shumë stil, kështu që nëpërmjet blogut të saj do të kemi me siguri gjëra mjaft interesante.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas