InstaBIZ

Asnjë si Samanta Karavella


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 10/11/15 |
root

“Asnjo si unë” titullohet kënga më e re e këngëtares Samanta Karavella. Në faqet e saj zyrtare në rrjetet sociale, Samanta ka postuar një “coming soon” nga projekti i saj i ri. Shumë shpërthyese por mbi të gjitha shumë provokuese pritet të vijë ajo për publikun dhe fansat e saj.

https://www.youtube.com/watch?v=Kuk1QuRWdSQ

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas