Kronikë

Arrestohet shoferi i ambulancës, shkaktoi aksidentin ku humbi jetën 42-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 29/11/21 |
Opi Nion

Një 56-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekje.

Policia sqaron se I. Sh., duke drejtuar mjetin ambulancë, është përplasur me mjetin me  drejtues shtetasin A. A. 28-vjeç, dhe më pas me mjetin e ndaluar me drejtues shtetasin B. N., 46 vjeç.

Për shkak se përplasja ka qenë e fortë, ka humbur jetën pasagjeria e ambulancës, shtetasja A. B., 42 vjeçe./ Opinion.al

Pas