InstaBIZ

Armina-Shkëlzenit : “Dance me to the end of love”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:52 - 13/09/15 |
root

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha nuk preferojnë ta bëjnë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Por sot Armina ka postuar një foto teksa vallëzojnë dhe duken shumë të lumtur. “Dance me to the end of love”, (Kërce me mua deri në fund të dashurisë) shkruan Armina në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas