InstaBIZ

Ja hoteli ku po pushon Sinan Hoxha dhe Andrra Destani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:46 - 14/09/15 |
root

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, janë duke shijuar ende pushime romantike. Ata ndodhen në Abu Dabi dhe muaji i mjaltit, duket se u ka shkuar perfekt. Pak minut më parë ka qenë Andrra ajo që ka postuar në Instagram një foto nga ambientet e hotelit ku çifti po pushon, Gjithçka duket fantastike….

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas