InstaBIZ

Armina Mevlani vesh Besa Kokëdhimën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 30/11/15 |
root

“Superbabe” titullohet projekti më i ri i Besa Kokëdhimës.

Këngëtarja i ka paralajmëruar fansat fillimisht me një set fotografik dhe video pritet të  lancohet më vone.

Fotot janë realizuar fotografi  shqiptar, i cili jeton në Itali, Eugenio Qose. Ndërsa për veshjet e Besës, është kujdesur fashionistja, Armina Mevlani.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas