Aktualitet

A është Jozefina Topalli politikania e preferuar e shqiptarëve?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 30/11/15 |
b.f

TIRANE- Prej afro 5 ditësh në portalin Opinion.al është duke u votuar në sondazhin: Cili është polikani më aktiv në PD? Rezultatet deri tani janë në favor të Jozefina Topallit. Përmes votave ajo ka bërë një shkëputje të madhe me polikanët e tjerë në këtë listë.

Deri të hënën në mëngjes mbi 5 000 shqiptarë kanë votuar për Topallin. E dyta renditet Grida Duma me 2445 vota. Për tu nënvizuar është fakti se gratë e PD-së janë më të votuara se burrat, sepse pas Topallit e Dumës, renditen Jorida Tabaku dhe Albana Vokshi.

Pas tyre vijnë Bylykbashi, Patozi, etj. Për të parë rezultatin e votave për secilin të anketuar mund të votoni në çdo kohë në Opinion.al. Sondazhi do të vazhdojë të jetë i hapur edhe për disa ditë.

 

KOMENTO (14)

Shkruaj nje koment

 1. kush je ti more ndyresire injorat e katunar i ballkanit me kete goje te ndyre ? Mjere ajo nene qe te ka linde rritur e edukuar Vet i keni votuar ju qe jetoni atje o koke lesh o te pa lare e te piste Mos kerkoni te vije ENVERI qé ju paguante 5 dollare ne muaj per Fshatarin e 20 per puntorin e kualifikuar . SHko e pyete jot teme se sa paguhej ne ate kohe qe zoterrote e kerkon PO i kerkoni ato mostra se jeni duke i dekuruar me parate e popullit ata qe ju skllaveruan ju moren nderin ju perdhunuan nenat motrat tunin e trete e neper fushat me miser ? Po helbete do ti therrisni baba se nga ata vini si batare e kopile te ngjizur ferrave e bukereve

 2. Po topalli rrezaton cdo virtyt te shoqeris shqiptare.
  Nese ajo do ishte kryetare e pd sot pd do te ishte ne pushtet

 3. Topalli ka shprehur hapur ate qe duhet te mos beje PD, te mos jete mburoje e kesaj qeverie te deshtuar, por te lejoje rrezimin e saj, per te mos renduar me tej gjendjen!

 4. PD ka nevoje per figura te reja si zonja Duma , qe rrezatojne dije , miresi dhe jane te afta te te bindin me argumenta. Zonja Topalli me gjithe kontributin e saj ne PD duhet te dale ne backstage per tju hapur vendin figurave te reja.

 5. Politikania me perfekte qe ka pasur ndonjeher shqiperia,modeli me i mire per te rinjte shqiptare
  Rrespekt per vepren e jozefina topallit

 6. Emeri I saj Nuk eshte me Jozefina Topalli.

  Emri I saj Shqiponje e Lirise!
  Shqiponja e Demokracise.

  Sot ne Shkoder, neser ne Tirane…

  Shqiponja e Lirise Nis Rrugen Drejt Bashkimit Te Patrioteve Demokratik Qe Luftojne per Liri dhe Democratic Party.

  PDja nen Drejtimin e Shqiponjes se Lirise.

 7. Nese shkodra dhe shqipria do ken dit te mira ndonjeher ne te ardhmen do jet dita kur ju te jet kryeministre jozefina,nje grua parimore dhe e pakorruptuar.Kto jan njerezit qe i duhen shqiperise,e jo maskat e kunetrit

Pas