Aktualitet

Seanca parlamentare, me dhjetëra polic mbrojnë deputetët e mazhorancës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:58 - 30/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka filluar mbledhjen e saj, ku kryetari i Kuvendit tha se seanca do të mbahet në ora 11:00. Ajo që shihet te hyrja e sallës, janë numëri më i madh i forcave të sigurisë.

Ata kanë vendosur maska kundër lotsjellësit dhe numri i tyre është më i madh se sa herëve tjera. Në Salla ka hyrë edhe Aida Dërguti nga Vetëvendosje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas