InstaBIZ

Armina Mevlani publikon dhuratën më të bukur që mori për fejesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 23/10/18 |
el ida

Armina Mevlani ka marrë shumë dhurata në ditën e shënuar të fejesës. Por njëra në vecanti i ka lënë mbresa të mëdha. Pikërisht atëherë kur menduam se i kishim dëgjuar e parë të gjitha nga ngjarja e vecantë për të, blogerja e risolli në kujtesë, si për të treguar se jehona e fejesës së bujshme nuk ka përfunduar ende. Dhe këtë e vëri në një mënyrë mjaft fine. Armina tregoi në rrjetet sociale se cila ishte dhurata që e ka goditur më shumë dhe pse.

Bëhet fjalë për një pikturë. “Një prej dhuratave më të bukura që kam marrë është kjo pikturë, e realizuar nga kushëriri im; ky është vendi ku kam marrë propozimin për martesë”, është shpjegimi që ka dhënë Armina dhe na duket mjaft i logjikshëm.

Burimi: Revista Bordo

Pas