InstaBIZ

Ardit Gjebrea: Almeda Abazi vlen më shumë se 20 mijë euro


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 30/11/15 |
root

Një ditë pas publikimit të lajmit në mediat rozë se ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi do të paguhet 20 mijë euro për prezantimin e Këngës Magjike, ka reaguar producenti i Këngës Magjike, Ardit Gjebrea.

Nëpërmjet një statusi ironik ndaj këtyre aludimeve mediatike, Gjebrea shkruan se…

“Almeda Abazi, më pyesin sa të kam paguar për Këngën Magjike 2015 dhe ka dalë (nuk di nga) një shumë 20 mijë euro. Jam fyer! Pse, kaq pak mendojnë se vlen ti? Hahaha, mos ia trego këtë lajm menaxhmentit tënd, se do na vrasin të dyve! E kupton ti sa të pasur jemi ne? Hahahaha, qofshim si na dinë! Mirardhsh!”, shkruan Arditi në profilin e tij.

Almeda  duke vijuar të njëjtën linjë komunikimi duke thënë se,  “Me sa duket, ai/ajo që ka vendosur të shkruajë këtë lajm, ka marrë parasysh pagesat këtej (me siguri jeton jashtë Shqipërie ky/kjo)” – shkruan Almeda duke lënë të kuptohet se për vendin në të cilin jeton, kjo shifër do të ishte normale, por jo në vendin e saj të lindjes.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. arditi vlen me shum se dihet qe i ka dhen pervoj ketij vendi por per ty zonjush do kishte qen nji super vler kjo shum ndaj mos beni pazare me veten por punoni nji her qe te dini vlerat me pun jo me fjal

Pas