InstaBIZ

Ky futbollist i Interit është fans i Luana Vjollcës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:09 - 30/11/15 |
root

Prezantuesja Luana Vjollca ka tashmw një fans të ri, madje dhe më të famshëm se ajo vetë ajo. Futbollisti kroat i cili luan në kampionatin Italian me skuadrën e Interit, , ka filluar ta ndjekë në Instagram moderatoren seksi.

12308816_1182637285084056_8081367690059999610_nMarcelo-Brozović-Dinamo-Zagreb-2014-2015-2

Mesfushori i Interit i ka pëlqyer gjithnjë fotografitë e Luanës, por tashmë ai i ka bërë edhe “follow”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas