InstaBIZ

Anxhela Martini rrëfen gjënë e parë që bën në mëngjes me burrin e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 16/10/18 |
b.f

Supermodelja me prejardhje nga Shkodra, e cila jeton në Los Anxhelos ku po shijon famën dhe karrierën e saj. E ngacmuar nga Klea Huta në emisionin e saj, se cila është gjëja e parë që bën në mëngjes, Angela Martini jep një përgjigje të sinqertë: “Puth burrin”. Disa muaj më parë ajo kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj rumun Dragos Savulescu, në një ceremoni private në Las Vegas

Gjatë bisedës, ajo ka treguar se ka dashur që e vogël të bëhej modele, por në moshën 21-vjeçare vendosi të ndjekë këtë ëndërr.

E kur Klea Huta i ka kërkuar modeles Angela Martini për këshillat që duhet t’u japë vajzave të reja, ajo përgjigjet: “Të jenë vetvetja. Të kenë besim tek vetja e të mos dëgjojnë çfarë thonë të tjerët”./Opinion.al

Pas