InstaBIZ

Anna Lika e ofendoi duke i thënë ”balenë”, si reagoi Fifi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:09 - 08/10/18 |
b.f

Anna Lika është një nga vajzat më të njohura të shoëbiz-it shqiptar, e cila nuk ngurron asnjëherë ta thotë mendimin e saj publikisht për këdo apo çfarëdo. E ftuar në emisionin radiofonik “Popsugar” para pak ditësh ajo është pyetur për disa personazhe të shoëbiz-it shqiptar dhe mendimin e saj për secilin prej tyre.

Ajo është shprehur pa dorashka duke qënë se emrat e tyre nuk bëheshin publik, por vetëm jepen disa të dhëna ndihmuese për publikun. Por aktorja e njohur shqiptare ka dhënë hapur mendimin e saj për këngëtaren Fifi, të cilës ka dashur t’i përmendë emrin dhe madje ka treguar hapur se nuk i pëlqen.

Teksa fliste për një këngëtare shqiptare ajo ndërhyri tek lista,tek këngëtrja me numrin 11 duke thënë se është një bullicë , një fuci uthulle. Megjithatë askush nuk e dinte emrin e këngëtares për të cilën bëhej fjalë deri san ë fund Anna e zbuloi se ishte Fifi duke e thënë se nuk e kishte problem të shprehej publikisht.

 

 

View this post on Instagram

 

it’s just that simple , I love myself and I’m feelin myself ???

A post shared by Filloreta Raçi ♈️?? (@fifi.official.fr) on

Pas