InstaBIZ

Deputetja e PS-së fanse e Unikkatilit; shpreh simpatinë për të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:42 - 08/10/18 |
b.f

Unikkatil është një prej reperave më të njohur shqiptarë dhe këngët e tij dëgjohen nga shumë persona.

Ajo nuk ka vetëm fansa të rinj, por edhe të moshave të ndryshme. Së fundmi, deputetja socialiste Elisa Spiropali ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, prej nga ky ka treguar disa detaje mbi veten e saj.

Ajo rrëfeu preferencat e saj muzikore, duke thënë se shpeshherë dëgjon këngë rep. Në një moment, Spiropali tregoi se artisti i saj i preferuar në këtë rrymë muzikore është Unikkatil, pasi tekstet e tij kanë plot kuptim. “Më pëlqen reperi Unikkatil. E dëgjoj sepse në tekstet e këngëve të tij kanë shumë mesazhe politike e sociale”, u shpreh ajo.

Pas