InstaBIZ

Angela Martini “zhvishet” për Endrit Mërtirin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 28/09/15 |
root

Kanë vendosur të realizojnë një set të ri fotografik dhe këtë herë në Spanjë. Modelja Angela Martini dhe fotografi i njohur, Endrit Mërtiri kanë realizuar një set shumë të nxehtë në Palma de Mallorca. Pas setit sigurisht që i kanë lejuar vetes edhe një shëtitje në shoqërinë e njëri-tjetrit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas