Te Fundit

Basha: Pres përgjigje nga kokoshi 200 mln euroshBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 28/09/15 |
b.f

TIRANË– Lideri demokrat Lulzim Basha ka denoncuar edhe njëherë vjedhjen që sipas tij është bërë në dogana e tatime. Ai publikoi një tabelë të të ardhurave janar-gusht 2015, marrë nga Ministria e Financave. Sipas Bashës tashmë është zyrtarizuar se mungojnë 200 mln të ardhura në buxhet. Ndërsa me ironi sulmoi Kryeministrin duke thënë: Pres shpjegimin e kokoshit 200 mln për të ardhurat e munguara.

Basha në Facebook

Ja konfirmimi zyrtar për 200 milione dollare kontrabande, korrupsion dhe vjedhje ne dogana dhe tatime. Edhe me buxhetin e rishikuar firoja eshte 30 milion dollare. Milionat per vete, kerbacin per qytetaret. Cfare perralle do rrefeje kokoshi 200 milionesh tani?

 

12039182_1006286722755842_8603895827767078733_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas