InstaBIZ

Angela Martini poston foton provokuese:Rrjetet sociale dëmtojnë shëndetin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:11 - 24/10/18 |
el ida

Angela Martini ka publikuar një foto teksa pozon para një pasqyre. Ajo duket senduale e veshur me një fustan të zi të shkurtër dhe çizme të gjata. Duke marrë shkas nga kjo pozë seksi, Angela ka përdour një diçiturë të goditur:

“Rrjetet sociale dëmtojnë rëndë shëndetin mendor” dhe ne i japim shumë të drejtë.

Përpos ironisë që mund të fshihet te fjalët e saj vitet e fundit janë publikuar shumë studime lidhur me rrjetet sociale, dhe intenetin në përgjithësi. Studimet lidhen me pasojat që shkaktojnë ato. Të tilla si stresi, depresion ose mungesë të vetëbesimit ose çasteve të lumtura.

Pas