Aktualitet

Ambasadorja Yuri Kim takon ministrin e Brendshëm Bledi Çuçi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 26/04/22 |
Opi Nion

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim po zhvillon një takim me ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi.

Sipas Klan News, takimi po zhvillohet në ambientet e Ministrisë së Brendshme.

Ende nuk ka detaje rreth asaj që po diskutohet mes ambasadores Kim dhe ministrit Çuçi, por pas përfundimit të këtij takimi priten edhe detajet e para për takimin./Opinion.al

Pas