Aktualitet

Ambasada publikon listën e udhëtarëve që nesër do të nisen nga Londra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:14 - 31/03/20 |
Opi Nion

Një avion që do të niset më 1 Prill nga Londra, do të riatdhesojë shqiptarët e mbetur atje dhe duket se ky do të jetë fluturimi i fundit i njoftuar në këtë periudhë bllokimesh.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja në Facebook e Ambasadës Shqiptare në Britaninë e Madhe, e cila njofton gjithashtu edhe listën emërore të qytetarëve të parashikuar në këtë flutrim. Ambasada njofton se të gjithë personat e listës duhet te paraqiten jo më vonë se 3 orë përpara fluturimit. Të gjithë udhëtarët duhet të jenë të pajisur me maske dhe me doreza, të cilat do të mbahen gjatë gjithë udhëtimit./Opinion.al

 

Pas