Aktualitet

“Alo! Ça ka nai gjo anej?”, Rama publikon foto pas takimit në Bruksel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:30 - 01/03/21 |
Semiljana Azizi

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar këtë të hënë në Bruksel një takim me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit në vend.

Pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi, Rama publikoi një foto në llogarinë e tij në “Instagram”, ku shfaqet duke folur në telefon.

Përbri fotos, kryeministri Rama shkruan “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas