Etiketë: bruksel

Nis në Bruksel takimi Kurti-Vuçiç

Nis në Bruksel takimi Kurti-Vuçiç

Ka nisur në Bruksel takimi i nivelit të lartë mes Kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Takimi Kurti-Vuçiç ndërmjetësohet nga zyrtari i Bashkimit Europian, Josep ...

Faqe 1 nga 5 1 2 5