Aktualitet

Albin Kurti arrestohet live ne TV, del i prangosur nga selia e Vetevendosjes 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:26 - 29/11/15 |
b.f

Sikurse kishte njoftuar policia kosovare e ka arrestuar Albin Kurtin sapo ai është shfaqur.  Menjëherë pas manifestimit, ku Albin Kurti dha mesazhe të forta bashkimi, lideri i Vetevendosjes është arrestuar , bashkë me shumë aktivistë të tjerë të lëvizjes, pas përplasjeve të forta me policinë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Normal perderisa populli shqiptar eshte i rraskapitur dhe politikanet tane kane shitur vehten Gruan dhe vajzat per te ardhur ne pushtet cfare pritet tjeter. deri sa te krijohet nje armate UCK ushtria clirimtare kombetare qe te luftoje se pari tradhraret shqiptare pastaj pushtuesit e tokave shqiptare.
    Dhe nuk do vonoje!

Pas