Aktualitet

Me fanellën e Gjemanisë dhe flamurin shqiptar. Ç’po ndodh me Shkodran Mustafin?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:02 - 29/11/15 |
b.f

Ai ka zgjedhur te luajë futboll me kombëtaren gjermane. Por Shkodran Mustafi nuk e harron origjinën e tij. Sot ai ka postuar një foto ku mban flamurin shqiptar. Mustafi ndodhet me një grup tifozësh me veshjen e kombëtares gjermane, por ai ka uruar ne veçanti festën kombëtare të të gjithë shqiptarëve. E megjithatë shumë nga komentuesit e kanë “kritikuar” sërish për zgjedhjen e tij.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas