Te Fundit

Albana Vokshi: Tenderat e ilaceve, miqtë e drejtuesve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 28/10/15 |
b.f

E ka nisur me akuza të rënda debatin e saj në “Opinion”, deputetja Albana Vokshi. Ajo ka pohuar se shëndetësia është premtimi i pambajtur i Rilindjes dhe ka vijuar duke pohuarse në Shqipëri nuk ka shëndetësi falas. Gjithashtu Vokshi ka akuzuar se të gjitha tenderat e ilaceve në Shqipëri janë kryer në mënyrë klienteliste dhe janë fituar nga miq apo të afërm të funksionarëve politikë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Hahaaa si tha kjo Vokshi ne fillim? Rilindasit edhe ne krevat duan leke. Si eshte puna a ja ka lyp kujt kjo e i kerkoi para.

Pas