InstaBIZ

Rovena Dilo ndahet nga bashkëshorti Florian Riza


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:14 - 28/10/15 |
root

imageRovena Dilo i ka dhënë fund martesës së saj. Newsbomb.al zbardh kërkesën e paraqitur në Gjykatë nga bashkëshorti i këngëtares, Florian Riza. Ai e ka dorëzuar kërkesën ditën e djeshme dhe pritet të gjykohet së shpejti për të zgjidhur çështjen e martesës. Sipas Rizës martesa e tyre aktualisht është thjesht formale dhe e ka humbur qëllimin e saj.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas