Te Fundit

Vokshi: Analizat nxorën gjysmën e grave alkooliste


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:51 - 28/10/15 |
b.f

Duke plotësuar argumentat , që sipas deputetes Vokshi tregojnë se në Shqipëri kanë hyrë ilace të skaduara, ajo u ndal edhe tek cështja e laboratorëve. Vokshi pohoi se laboratorët nxjerrin analiza të pasakta dhe këtë e vërteton fakti, që gjysmën e grave shqiptare i kanë nxjerrë alkooliste.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas