InstaBIZ

Albana Osmanin dhe Olti Curri në version kukulle


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:04 - 15/09/15 |
root

Moderatorët Albana Osmani dhe Olti Curri janë shndërruar në kukulla. Personazhet e njohur të ekranit.  Krijimet ‘mini clone’ të quajtura MengMe, kanë filluar të shiten online me çmimin 35 euro. Sipas postimeve të Albanës e Oltit, “nga çdo shtet do të përzgjidhen 5 persona të famshëm, kukullat e të cilëve do të materializohen për të ndihmuar nismën #saveangels (Shpëtoni ëngjëjt)”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas