InstaBIZ

Akuzohet se lë vajzën pas dore për famën, ja si u përgjigj Jonida Shehu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 15/10/18 |
el ida

Gazetarja e njohur shqiptare Jonida Shehu ka publikuar një foto me vajzën e vogël 2 vjeçare Kristal. Poshtë saj Jonida  shkruan “Më merr malli sa fillon java, shumë orë larg teje”. Por kjo shprehje e Jonidës nuk është pritur mirë nga njëra prej ndjekëseve të saj. Ajo e akuzon Jonidën për egoizëm.

“Ju njerzit e televizionit shquheni per egoizem.per egoizmin tuaj sakrifikoni dhe femijen.Se nuk rrini dot pa dal ne televizion juuuuu….”- komenton njëra prej ndjekëseve,. Ndërsa Jonida nuk ka nguruar t’i përgjigjet duke thënë: Po po fiks sic thua ti eshte.Ti kur punon cfaredo pune ben e merr me vete me siguri.Apo hani buke e dashuri juve?.

Pas