Kryesore

Balla: Kamerat e komisariatit tregojnë se s’kam qenë në Fushë-Krujë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 15/10/18 |
b.f

Edhe pse i angazhuar në mbledhjen e komisionit të përbashkët BE-Shqipëri në Bruksel, numri dy i socialistëve një reagim për deklaratën e kreut të opozitës e bëri të menjëhershëm përmes rrjetit social facebook. Sipas Taulant Ballës për të flasin kamerat e komisariatit të Fushë-Krujës.

Oficeri Emiljano Nuhu e ka akuzuar se është kërcënuar me armë, por sipas Ballës në kamera tregohet se jo vetëm ai, por edhe vetë denoncuesi Nuhu nuk kanë qënë prezent ne komisariat. “Sapo të kthehem nga Parlamenti Europian, gati një tjetër kallëzim për ty dhe Florenc Hoxhën, të cilit nuk i zë dora vend pa shkelur ligjin”, përfundon Balla.

Pas