Te Fundit

Akuzat për shpërdoim detyre, SHÇBA pezullon efektivin në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:28 - 13/09/21 |
Opi Nion

SHÇBA Durrës ka pezulluar nga detyra efektivin Florian Skura, me detyrë Specialist shërbimi dhe OPGJ në sektorin e Qarkullimit Rrugor.

30-vjeçari akuzohet se për shpërdorim detyre, pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore dhe në raste të përsëritura, nuk ka kryer veprime të plota hetimore duke mos i referuar materialet proceduriale pranë Prokurorisë, por duke i trajtuar në mënyrë administrative./ Opinion.al

Pas