InstaBIZ

Aktorja e humorit i “jep”  burrin Aurela Gaçes: Ta lë, por mos e bëj rrugë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:50 - 12/01/22 |
Opi Nion

Këngëtarja Aurela Gaçe ka treguar detaje rreth klipit të këngës së fundit që ka publikuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja tregon se sa të vështirë e pati të gjente modelin apo aktorin për klipin e këngës “Në të zënça”.

Aurela tregon se kur ka takuar rastësisht aktoren e humorit Delina Dishën,  i është kujtuar se bashkëshorti i saj mund të ishte personazhi i duhur për klipin.

Madje këngëtarja tregon edhe batutat mes saj dhe aktores së humorit.

Isha në kërkim të një modeli&aktori për klipin e ri.  Isha në hall.

  O i gjeja shumë të rinj, o shumë të ëmbël, o shumë portrete tip mafie( s’më shkonin me këngën) e, s’po gjeja atë që ne e quajmë “Danoç” që e do gjithë lagjja përshembull.

Takoj rastësisht Delina Dishën edhe pap- pap mendimi i parë që më erdhi….uuuuu burri i Delit është fiks edhe u hodha në sulm

 I them- , A do ma japësh një çikë burrin?  

Ajo që e njeh humorin tim, plus dihet që është “nona” me rrolet e saj,

 direkt ma hodhi batutën-

-Ta lë moj çupë, ta lë, po se mos e bën rrugë”-shkruan Gaçe./Opinion.al

Pas