Aktualitet

Aksident në Qafën e Llogarasë, krijohen radhë të gjata të trafikut  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 05/09/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Qafën e Llogarasë. Ende nuk ndihen shkaqet e aksidentit, por fatmirësisht nuk raportohen persona të lënduar.

Mësohet se rruga është bllokuar duke bërë që të krijohen radhë të gjata të trafikut. Edhe pse zyrtarisht stina e verës dhe fluksi i lëvizjeve është reduktuar, ka ende qytetarë që shfrytëzojnë ditët me diell për të udhëtuar drejt plazheve në jug të vendit./Opinion.al

Pas