Kryesore

Sfida për fitore në “Elbasan Arena”, publikohet formacioni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:57 - 05/09/21 |
Opi Nion

Pas humbjes me Poloninë 4-1, Shqipëria luan sot në “Elbasan Arena” ndeshjen e radhës për kualifikueset e botërorit, Katar 2022. Skuadra e drejtuar nga Edi Reja shkon përballe Hungarisë me objektiv fitoren, ndërsa mësohet edhe formacioni. Në portë do të jetë Berisha, ndërsa 10 lojëtarët që do të organizhen në fushë janë: Doka, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Abrashi, Gjasula, Trashi, Uzuni, Balaj, Bajrami

Kujtojmë se Shqipëria ndodhet në vendin e 4 në grupin I me 6 pikë gjithsej. Nga një pikë më shumë kanë Hungaria dhe Polonia./Opinion.al

Pas