Kronikë

Aksident në Peqin, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:08 - 21/09/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar ditën e sotme në Peqin, në vendin e quajtur kryqëzimi i Gjoçajve.

Mësohet se në këtë aksident janë përfshirë është përfshirë një makinë dhe  një motoçikletë. Si pasojë e përplasjes, ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës 77-vjeçari , Xhelal Toli.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./ Opinion.al

Pas