Kronikë

Aksident me vdekje në aksin Shkodër-Hani i Hotit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 21/09/20 |
el ida

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Shkodër-Hani i Hotit.

Sikurse bëhet me dije, shtetësja Hatixhe Dela ka humbur jetën ndërsa bashkëshorti i saj Emirjan Delaj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se shoferi, Emirjan Delaj, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mjet të parkuar./Opinion.al

Pas