Kronikë

Aksident në Korçë, vdes një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:16 - 19/04/19 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë aksidenti të ndodhur ditën e sotme në afërsi të fshatit Podgorie në Korçë.

Mësohet se, 51 vjeçari G.K, banues në fshatin Sheqeras, teksa drejtonte motorin ka dalën nga rruga duke u përplasur për vdekje.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Njoftimi i policisë

Më datë 19.04.2019, jemi njoftuar se në afërsi të fshatit Podgorie, një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar një mjet tip motorr (pa targa), dyshohet se ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes./ Opinion.al E.Xh.

Pas