Kronikë

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas një grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:44 - 24/12/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e së premtes në Fushë-Krujë.

Policia bën me dije se rreth orës 08:20 një makinë ka përplasur një grua e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas