Kronikë

Aksident në Elbasan, Policia: E plagosur pasagjerja e “BMW”-së


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:50 - 02/10/20 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Bradashesh.

Policia njofton se mjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin A.L., është përplasur me mjetin tip “BMË” me drejtues shtetasin N.S., banues në Peqin.

Si pasojë e aksidentit është plagosur shtetasja R.S., banuese në Peqin, e cila ishte pasagjere në mjetin tip “BMË”, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Pas