Kronikë

Aksident në By passin e Fierit, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:07 - 09/08/20 |
Opi Nion

Një person është aksidentuar për vdekje nga një makinë mbrëmjen e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Deri më tani identiteti i viktimës nuk bëhet i ditur.

Dyshohet se burri ka qenë kalimtar, pasi është përplasur nga një automjet, ai është goditur dhe nga një makinë tjetër që po udhëtonte në vendin ku kishte ndodhur aksidenti.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Po punohet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas