Kronikë

Aksident me vdekje në Kukës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:54 - 25/10/21 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite rreth orës 16:50  në fshatin Arrën të Kukësit. Mësohet se një kamionçinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën 37-vjeçari me iniciale D.D. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas