Kronikë

Aksident me vdekje në Fier/Makina del nga rruga, humb jetën shoferi 19-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:17 - 29/12/21 |
Opi Nion

Një aksident është raportuar ditën e sotme në Fier. Paraprakisht mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i tij.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Hamil, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet  K.Th., 19 vjeç.

“Sot rreth orës 14:45, në fshatin Hamil, shtetasi K. Th., 19 vjeç, banues në Hamil, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën”,-njofton policia.

 

Pas