Kronikë

Aksident i rëndë në aksin Rrëshen-Rubik, humbin jetën 4 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:06 - 14/01/21 |
Doriana Çepunaj

Një aksident i rendë është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor Rrëshen-Rubik. Në njoftimin paraprak thuhet se 4 persona kanë humbur jetën nga përplasja e një makine me një kamion.

“Në Aksin Rrugor Rrëshen Rubik, Rruga e Kombit, te karburant “Toma”, ka ndodhur një aksident rrugor midis mjeteve Citroen dhe mjeti kamion ku si pasojë e aksidentit dyshohet për 4 viktima. Grupi hetimor dhe Shërbimi Zjarrfikës ndodhen në vendngjarje”, thuhet në një njoftim paraprak./Opinion.al

Pas