Te Fundit

Afera e CEZ, sonte në ‘Opinion’ fakte të reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 22/09/15 |
b.f

TIRANË- Afera korruptive e mbledhjes së borxheve të CEZ, si u përfshiu emri i Ilir Metës në këtë histori, çfarë bëhet me Kastriot Ismailin, etj. do të marrin përgjigje të martën në mbrëmje në emisionin ‘Opinion’ që nis si gjithnjë në orën 22:15 në televiozionin Klan. Të ftuar në studion e gazetarit, Blendi Fevziu do të jenë Ylli Manjani, Enno Bozdo, Artan Hoxha dhe Lorenc Vangjeli.
Përpos trajtimit të çështjes në aspektin juridik dhe politik do të publikohen fakte të reja, si lidhja e Ismailit me drejtorin e CEZ në Çeki dhe propozimi që iu bë atij për të qenë pjesë e administratës, në një poziocion të lartë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas