InstaBIZ

Viola Spiro kujton kohët kur ishte “velinë”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 22/09/15 |
root

Viola Spiro ka rikthyer edhe njëherë në memorie kohën kur ishte velinë. Por këtë herë nuk ka patur në krah motrën e saj Petrulën, por një tjetër bukuroshe seksi këngëtaren, Albërie Hadërgjonaj. Brunja dhe biondja e ekraneve shqiptare, kanë vallëzuar krah njëra-tjetrës dhe duken shumë të lumtura.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas