InstaBIZ

Adelina Tahiri ju prezanton për herë të parë me djalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:31 - 09/10/18 |
b.f

Në gusht të këtij viti këngëtarja shumë e komentuar për jetën private dhe martesën me Serjoza Markov, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilin ajo dhe bashkëshorti e pagëzuan me emrin Jon.

Ashtu si shumë VIP-a, edhe Adelina preferoi mos t’ja tregojë fytyrën vogëlushit.

Mirëpo kanë qenë të afërmit e saj që e kanë zbuluar portretin e vogëlushit me foton që kanë postuar në Instagram të cilën mund ta shihni më poshtë.

Pas