InstaBIZ

Ana Lika e ofendoi duke i thënë ”balenë si fuçi uthulle”, reagon Fifi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 09/10/18 |
el ida

Ana Lika është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila nuk nguron asnjëherë ta thotë mendimin e saj publikisht për këdo apo çfarëdo.

E ftuar në emisionin radiofonik “Popsugar” para pak ditësh ajo është pyetur për disa personazhe të showbiz-it shqiptar dhe mendimin e saj për secilin prej tyre.

Ajo është shprehur pa dorashka duke qënë se emrat e tyre nuk bëheshin publik, por vetëm jepen disa të dhëna ndihmuese për publikun.

Por aktorja e njohur shqiptare ka dhënë hapur mendimin e saj për këngëtaren Fifi, të cilës ka dashur t’i përmendë emrin dhe madje ka treguar hapur se nuk i pëlqen.

Teksa fliste për një këngëtare shqiptare ajo ndërhyri tek lista,tek këngëtrja me numrin 11 duke thënë se është një bullicë , një fuci uthulle. Megjithatë askush nuk e dinte emrin e këngëtares për të cilën bëhej fjalë deri sa në fund Ana e zbuloi se ishte Fifi duke e thënë se nuk e kishte problem të shprehej publikisht.

Pas kësaj deklarate ka reaguar këngëtarja e cila ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer dhe përshkrimi që ka vendosur i thotë të gjitha.

“Është shumë e thjeshtë, e dua veten time dhe po ndihem vetja ime ”, shkruan Fifi si një përgjigje ndaj ofendimeve të Anës.

 

View this post on Instagram

 

it’s just that simple , I love myself and I’m feelin myself ???

A post shared by Filloreta Raçi ♈️?? (@fifi.official.fr) on

Pas