InstaBIZ

Adele i jep fund martesës me bashkëshortin


               Publikuar në : 10:46 - 20/04/19 |
xhu lia

Këngëtarja e njohur britanike Adele i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Simon Konecki. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një deklarate nga përfaqësuesit për shtyp të saj.

Adele dhe partneri i saj janë ndarë. Ata do ta rrisin djalin e tyre plot dashuri. Si gjithmonë Adele dhe Simon kërkojnë privatësi. Nuk do të ketë komente të mëtejshme,”-thuhet në deklaratë.

Një lajm i tillë ka qarkulluar prej kohësh në media, por duket se vetëm tani këngëtarja e shumë hiteve ka vendosur ta ndajë me fansat e saj. Adele dhe Konecki janë lidhur që në vitin 2011 dhe në 2012 sollën në jetë djalin e tyre Angelo./Opinion.al/

 

Pas