-Jetë dhe Stil

5 lëvizjet për të qenë vajza më interesante e mbrëmjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:06 - 27/11/15 |
root

Nëse doni të bini në sy në një party, mirë është të keni parasysh këto 5 këshilla.

Përgatituni më parë se çfarë do të thoni për të rënë në sy për mirë

Përgatitni batuta interesante me miqtë tuaj

Nxisni biseda me njerëz të panjohur

Kërkojini një favor një djali të panjohur, si përshembull a mund ta ma mbani pak gotën?!

Dëgjojeni, mos flisni vetëm ju.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas