Te Fundit

Bllokohet autostrada Tiranë- Durrës.


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 27/11/15 |
b.f

Rrëzimi i një kamioni ka bllokuar qarkullimin në autostradën Tiranë- Durrës. Automjeti i tonazhit të rënde është rrëzuar duke shkatërruar dhe trafikndarësen. Ende nuk ka informacione për zhbllokimin e rrugës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas