-Jetë dhe Stil

4 gënjeshtrat më të këqija që thonë njerëzit gjatë seksit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 13/10/18 |
b.f

Që një marrëdhënie të funksionojë duhet të ketë patjetër sinqeritet dhe këtë e dimë mirë, por në disa raste një gënjeshtër e bardhë mund ta shpëtojë marrëdhënien.

Sipas një studimi të fundit të botuar në DirectTv, është vënë re se meshkujt dhe femrat gënjenjë shumë në shtrat.

Por cilat janë katër gënjeshtrat më të këqija dhe më të përdorura gjatë seksit:

Nuk jam ndjerë kurrë kështu më parë.
Nuk kërkojë vetëm seks, marrëdhënia jonë është shpirtërore.
Unë mund ta kontrolloj situatën.
Kam fjetur me X numër personash.

Pas